Deweloper

Inwestycja Brochów Park jest realizowana przez spółkę Brochów– Park Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa (adres: 50-452 Wrocław, ulica Komuny Paryskiej nr 56/4U, REGON: 367584620, NIP: 8992820896) wpisanej do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000682997.

 

Wcześniejsze inwestycje zrealizowane przez spółki powiązane kapitałowo i osobowo ze spółką Brochów Park:

– Budynek MINI apartamenty, położony w centrum Wrocławia przy ul. Pułaskiego 8. Ukończony w 2018 roku. Deweloper oferował do sprzedaży apartamenty o niewielkich powierzchniach idealnie dostosowane do ich korzystnego wynajmu oraz mieszkania modułowe, których sposób wykorzystania może się zmieniać wraz z potrzebami właściciela. Firma zapewniła kompleksowość usług- w ramach ceny Klienci otrzymali projekt aranżacji wnętrza, a za dopłatą mogli skorzystać z dodatkowych usług (wykończenie wraz z umeblowaniem, oświetleniem i sprzętem AGD). Budynek wyróżniał się nowoczesnymi rozwiązaniami (np. rekuperacja z filtrami HEPA) oraz wysokim standardem wykończenia części wspólnych- na korytarzach i klatce schodowej położono marmur naturalny, sprawdzany z Hiszpanii.

– Budynek Pułaskiego Park, położony przy ul. Komuny Paryskiej 56. Ukończony w 2015 roku. W budynku znajduje się 48 lokali mieszkalnych, 6 lokali usługowych oraz podziemna hala garażowa.
725 777 444 | info@brochowpark.pl